Про компанію

Історія розвитку „Закарпаття-АВТО” розпочалась у 1964 році зі створення Ужгородської станції технічного обслуговування, при якій працював пункт прокату автомобілів. Розвиток сервісного обслуговування продовжився з створенням в 1969р. виробничого спеціалізованого управління  „Укравтотехобслуговування”, в яке ввійшла дана СТО.

В 1975 р. на базі трьох автосервісних підприємств – Ужгородської, Береговської та В.Бистрянської СТО було створено Закарпатське обласне виробниче об’єднання „Закарпаттяавтотехобслуговування” .

Важливу роль у розвитку товариства відіграло введення в експлуатацію в 1977р. Ужгородської СТО потужністю 25 машино-постів з автосалоном, відкритим майданчиком для зберігання товарних  автомобілів, магазином, автозаправочною станцією. Тобто, починаючи з 1977 року і по теперішній час „Закарпаття-АВТО” працює  на ринку автомобілів, запасних частин та надання сервісних послуг.     

В 1983 р. після реконструкції введена в дію Чинадіївська СТО ( 10 машино-постів)  з магазином .

В 1986 р. закінчено будівництво Хустської СТО потужністю 10 машино-постів з магазином.

У 1993 році після завершення етапу трансформації форми власності, на базі обласного об”єднання утворилося  «Закарпаттяавтосервіс» відповідно до наказу Регіонального ФДМУ по Закарпатській області №П-429. Згідно рішення загальних зборів акціонерів «Закарпаттяавтосервіс» у 2003 році було перейменовано у «Закарпаття-АВТО».

ПАТ «Закарпаття-АВТО» складається з таких структурних підрозділів :

Головне підприємство :

-          підрозділ технічного обслуговування, поточного ремонту транспортних засобів та відновлювального ремонту;

-          підрозділ торгівлі запасними частинами, матеріалами та аксесуарами;

-          виставковий майданчик автомобілів;

-          відділ гарантії;

-          інженерна служба;

-          бухгалтерія;

-          бюро по проведенню експертиз транспортних засобів;

-          евакуатор.

 

Головне підприємство ПрАТ «Закарпаття –АВТО» знаходиться за адресою:  м. Ужгород, вул. Блистіва,20.

ПрАТ „Закарпаття-АВТО” надає сервісні послуги з ремонту та технічного обслуговування автомобілів, також здійснюють торгівлю запасними частинами.

На сьогодні ПрАТ «Закарпаття-АВТО» є офіційним представництвом в області Української автомобільної Корпорації «УкрАВТО» та Запорізького автомобілебудівного заводу.

Основними видами послуг, які надає ПрАТ «Закарпаття-АВТО» є сервісне обслуговування в гарантійний період експлуатації, технічне обслуговування, ремонт транспортних засобів, відновлювальний ремонт, евакуатор.