Автомобіль Lada NIVA

від 333 870

Подорожуйте горами та містами! Приголомшливі позашляхові можливості NIVA відкривають перед Вами всі шляхи. Вона впевнено долає бездоріжжя, але чудово відчуває асфальт, пом'якшуючи недоліки доріг. А компактні габарити впливають не тільки на неперевершену геометричну прохідність, але і на зручність паркування в місті.

Комплектации и цены
Комплектації Classic
1,7 5-ступ. МТ
Comfort
1,7 5-ступ. МТ
Ціна на автомобілі 2020 р.в., з ПДВ, грн. 333 870 ₴
Ціна на доукомплектовані автомобілі 2021 р.в., з ПДВ, грн.
Ціна на автомобілі 2021 р.в., з ПДВ, грн. з 01.01.2022 р. 359 720 ₴ 376 950 ₴
Безпека
 Подушка безпеки водія 
 Подушка безпеки переднього пасажира     
 Підголівники задніх сидінь  
 Крепления  детских сидений ISOFIX
 Іммобілайзер
 Охронна сигналізація    
 Протитуманні фари    
 Система  сповіщення ЕРА-ГЛОНАС
 ABS  + BAS
 EBD
Комфорт
 Додаткова віброізоляція    
 Гідропідсилювач керма
 Регулювання рульового колеса по висоті
 Сидіння водія з регулюванням по висоті     
 Центральний замок
 Складний ключ    
 Електросклопідіймачі передніх дверей
 Підігрів передніх сидінь     
 Обігрів вітрового скла    
 Тонування вікон (дверей задніх бокових, багажного відсіка, задніх відкидних  дверей)     
 Датчики паркування позаду    
 Камера заднього виду    
 Электропривід  та обігрів зовнішніх дзеркал
 Кондиціонер  
Речовий відсік з охолодженням  
 Аудіопідготовка (тільки джгути дротів)  
 Мультимедійна система    
Інтер'єр
 Розетка 12V 
 Підлокітник водійського сидіння з 2-ма підстаканниками, що трансформується  
 Протисонячний  піддашок з дзеркалом    
 Полка багажника
 Розетка USB
 Плафон салона центральний    
 Підсвічення багажного відділення
Екстер’єр
 Рейлінги на даху    
 Бампери в колір кузову    
 Зовнішні ручки дверей в колір кузову     
 Зовнішні дзеркала в колір кузову    
 Колеса штампозварні 15", колір "срібло"    
15'' легкосплавні диски, колір "срібло"    
16'' легкосплавні диски, колір "срібло"    
 Запасне повнорозмірне сталеве колесо 15"
 Ковпак запасного колеса пластиковий нефарбований    
 Фарбування кузову в колір "Металік"
Позашляхові функції
Сапун переднього та заднього мосту (для виключення операції обслуговування після форсування глибоких ровів з водою)
Захист картера двигуна сталевий
Додатковий пилозахисний ущільнювач дверей вертикальний    

*Ціни вказані станом на 25.01.2022 р. включно з ПДВ.                                                                                                                                                                          

Всі розрахунки в гривнях за офіційним курсом RUR на день виписки рахунку. Курс станом на 25.01.2022 становить 1 RUR = 0,359 грн. згідно середньозваженому курсу на міжбанківському ринку на https://bank.gov.ua/markets. Інформація про технічні характеристики, склад комплектацій, кольоровe гаму та про рекомендовані роздрібні ціни носить довідковий характер і ні за яких обставин не є публічною офертою.                                                                                                                                                                  

Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і ціни на автомобілі. Актуальні ціни уточнюйте в салонах офіційних дилерів або за телефоном гарячої лінії 0 800 502 400 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів зв'язку).          

Гарантія на передньопривідні автомобілі LADA 3 роки або 100 000 км (в залежності від того, що настане раніше), на повнопривідні (Niva, Niva Travel) - 24 міс. або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше). Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у сервісній документації. «Найдешевшим новим авто на даний момент в Україні є LADA Granta» -  згідно https://bit.ly/3Dxhs72  

* Мається на увазі можливість придбання автомобіля LADA Niva 2020 р.в. або 2021 р.в. в комплектації Classic , укомплектованого одним додатковим комплектом зимової гуми (в один комплект входять шини в кількості 4 шт). Марка та модель  зимової гуми визначаються Продавцем. Акція діє з 18.11.2021 р. по 31.12.2021 р. за умови наявності автомобілів LADA Niva 2020 р.в. або 2021 р.в. у комплектації Classic в офіційній дилерській мережі АТ «АВТО МОТОР ГРУП». Про детальні умови акції дізнавайтесь у офіційних дилерів LADA в Україні, перелік яких доступний на https://lada.ua/contacts. Кількість автомобілів та додаткових комплектів зимової гуми обмежена. Продавець має право вносити зміни в умови та строки Акції без попереднього повідомлення.

Інформація про технічні характеристики, склад комплектацій, кольорову гаму має виключно інформативний характер і ні за яких обставин не є публічною офертою. Вигляд та комплектації автомобілів та шин можуть відрізнятися від наведених в даному матеріалі. Ілюстрації можуть містити оснащення та елементи, що не входять в обсяг серійної поставки. Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і ціни на автомобілі. Детальну інформацію та актуальні ціни уточнюйте в салонах офіційних дилерів LADA в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 502 400 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів зв'язку). АТ «АВТО МОТОР ГРУП».

** Ви можете отримати кредит за програмою «LADA ЕКСПРЕС КРЕДИТ» для придбання автомобіля LADA на наступних умовах: мінімальний внесок – від 10% вартості автомобіля, максимальний строк кредитування – 84 місяці, максимальна сума кредитування – до 1500000 грн. Реальна річна процентна ставка складає від 20,71% річних та залежить від вибраних споживачем умов кредитування. Пропозиція діє з 07.09.2021 по 31.12.2021 р. Кредитує АТ КБ «ПРИВАТБАНК». Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р. Запис № 92 від 19.03.1992 р. в Державному реєстрі Банків. АТ «АВТО МОТОР ГРУП» та його дилери не несуть відповідальності за кредитні продукти банків-партнерів та супутні страхові послуги. Вказані умови кредитування мають виключно інформативний характер щодо доступних послуг кредитування і не є рекламою.

Інформація про технічні характеристики, склад комплектацій, кольорову гаму має виключно інформативний характер і ні за яких обставин не є публічною офертою. Вигляд та комплектації автомобілів та шин можуть відрізнятися від наведених в даному матеріалі. Ілюстрації можуть містити оснащення та елементи, що не входять в обсяг серійної поставки. Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і ціни на автомобілі. 

АТ «АВТО МОТОР ГРУП».