Про автоцентр

Автосервісний центр «Закарпаття-АВТО», що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, має честь надавати послуги своїм клієнтам в Закарпатській області вже понад 40 років. Те, що колись починалось як «Ужгородська станція технічного обслуговування», перетворилось в комплекс, що офіційно представляє автомобілі брендів Mercedes-Benz, KIA, Chery, JETOUR, надає автосервісні послуги широкого спектру та здійснює ремонт будь-якої складності.

ЧОМУ «ЗАКАРПАТТТЯ-АВТО»:
ОФІЦІЙНИЙ MERCEDES-BENZ:

Якщо Вам потрібний справжній німецький преміум, з усіма перевагами, що забезпечує офіційний дилер, наш автосервісний центр готовий запропонувати все, що наразі має Mercedes-Benz. Від компактного міського хетчбеку A-Class до флагманського позашляховика GLS-Class. Який би варіант Ви не обрали, для себе, або ж для своїх близьких – висока якість та безумовний комфорт будуть гарантовані.

АВТОМОБІЛІ ДЛЯ КОЖНОГО:

Якщо Ви лише мрієте про автомобіль і зробили вибір на користь середнього цінового сегменту, «Закарпаття-АВТО» зможе вирішити це питання якнайкраще. Три бренди, майже 2 десятки варіантів моделей, різноманітні комплектації, модифікації трансмісій, приводу, і врешті решт, кольорів. Завітайте до нас та знайомтесь з кросоверами від Chery – від субкомпактного Chery Tiggo 2 до середньорозмірного Chery Tiggo 8, або ж з молодіжним JETOUR X70, чи обирайте з модельного ряду KIA. Ми дійсно запропонуємо ідеальний варіант, що пасуватиме саме Вам.

АВТОСЕРВІС:

Будь яка річ чи прилад потребують належного догляду і обслуговування. Тим більше, якщо йдеться про таку високотехнологічну конструкцію, як автомобіль. Давно минули часи, коли розібратись в проблемі можна було у власному гаражі «на колінці», тим більше, якщо автомобіль на гарантії. Щоб забезпечити високий рівень якості технічного обслуговування Вашого автомобіля автосервісний центр «Закарпаття-АВТО» має все необхідне: обладнання, сертифіковане та ухвалене автовиробниками, персонал, що регулярно удосконалює кваліфікацію, і звісно ж, всі необхідні бази даних, які надаються автовиробниками. Звертайтесь!

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ:

Навряд чи варто ризикувати, коли йдеться про ремонт автомобіля: це безпека – Ваша та оточуючих. Звертаючись до автосервісного центру «Закарпаття-АВТО» ви можете бути впевненими, що всі запасні частини та витратні матеріал мають офіційне походження, сертифікати відповідності і на них поширюються гарантійні зобов’язання. Все, що використовується під час обслуговування, забезпечить безвідмовне функціонування Вашого автомобіля, а великий склад запасних частин звільнить Вас потреби щось шукати деінде.