Автомобіль Mercedes-Benz T-Class

Ціну уточнюйте у дилера

Адаптивний, привабливий, безпечний.

Новий автомобіль T-Класу – новий рівень як для компанії, так і для вас: відкрийте для себе перший компактний фургон преміум-класу від Mercedes-Benz. Система Multi-Talent – ваш ідеальний компаньйон для повсякденного сімейного життя та пригод на відпочинку. Вас чекають простір та функціональність, комфорт та можливості підключення, безпека та якість.

Компактний та стильний.
В автомобілях T-Класу є все, що ви цінуєте у Mercedes. У привабливому інтер'єрі чітко простежується філософія дизайну Mercedes-Benz. Він справляє враження спортивного та елегантного автомобіля – з усією практичністю, яку ви очікуєте від невеликого фургона.

Універсальний та комфортний.
В автомобілі Т-Класу ви насолоджуєтеся приємним відчуттям прибуття, як тільки сідаєте в автомобіль: в інтер'єрі гармонійно поєднуються комфорт, вільний простір та найвищий рівень якості. Створіть інтер'єр відповідно до своїх особистих побажань та індивідуального смаку. Він швидко та гнучко адаптується до ваших планів.

Стильна функціональність.
T-Клас підкорить вас з першого погляду: у ньому досконалість форм та увага до деталей поєднуються з практичністю. Дві лінії виконання Style та Progressive, великий вибір кольорів фарбування та широкий вибір варіантів коліс відкривають широкий простір для індивідуалізації. Такий вибір варіантів дизайну є унікальним для невеликого фургону преміум-класу.

Вищий клас спеціально для вас.
У салоні T-Класу достатньо місця для сім'ї, друзів, покупок та спортивного інвентарю. Насолоджуйтесь гармонійним поєднанням комфорту, відкритого простору, найвищого рівня якості та функціональності. Багато елементів можна гнучко та швидко адаптувати до нових транспортних завдань. Крім того, ви можете оформити салон на свій смак.

Допомога – це інтелектуальна підтримка.
В автомобілях T-Класу ви можете користуватися безліччю стандартних і допоміжних систем, що налаштовуються, для ще більш безпечного та впевненого водіння. Сучасні допоміжні системи можуть не тільки підвищити безпеку, але й роблять цінний внесок у підтримку та стан водія за кермом.