Антикорозійна обробка Закарпаття-АВТО

Захист від корозії є однією з найважливіших задач, які стоять перед власниками автомобілів. Регулярний огляд та профілактичні заходи допоможуть запобігти руйнуванню деталей авто. Для боротьби з корозією можна використовувати різноманітні методи, такі як обробка антикорозійними засобами та застосування спеціальних покриттів. Крім того, важливо ретельно доглядати за автомобілем, використовуючи спеціальні засоби, які допоможуть покращити стан його поверхонь. Для цього використовують різні суміші, про які ми розповімо далі.

 

 

Які види антикору використовуються в АЦ "Закарпаття-АВТО"

Ми користуємося лише якісними та сертифікованими антикорозійними сумішами. Професійні витратні матеріали та суміші схвалені заводами виробниками, а отже  працюють найкращим чином.

Антикори для захисту автомобіля відрізняються складом і методами застосування. Наприклад, для захисту металевих деталей від корозії використовують спеціальні суміші зі складом, який забезпечує додатковий захист від вологи та запобігає подальшій корозії. У нашому АЦ ми застосовуємо різні види рідин для захисту зовнішніх і внутрішніх поверхонь автомобіля.

Суміші для захисту зовнішньої поверхні машин спеціально створені для обробки кузова автомобіля, днища та верхніх арок коліс. Захисне покриття кузова випускається у вигляді еластичної суміші з дуже високим ступенем адгезії, котра може витримати додаткові механічні навантаження. В складі цих засобів є ПВХ, каучук, бітум та рідкий пластик. 

Рідиною однорідної текстури обробляють приховані поверхні, такі як шви і стики, пороги, крайки дверей. Виготовляються вони на основі масла і парафіну. Ці рідини дуже пластичні, легко досягають важкодоступних місць, а при затвердінні утворюють міцну еластичну плівку, яка забезпечує додатковий захист від корозії.

 

Як правильно нанести антикор 

Щоб забезпечити тривалий термін служби автомобіля, необхідно ретельно очистити його поверхні від бруду та залишків рідин. Після очищення поверхонь їх знежирюють і обробляють ретельно вручну, повторюючи процедуру кілька разів та дочекавшись повного висихання кожного шару.

Для захисту автомобіля від корозії необхідно нанести антикорозійну суміш під тиском за допомогою спеціальних розпилювачів. На поверхні з великою площею, до яких є вільний доступ, захист наноситься кількома шарами фарбопультом. А в скритих місцях, куди складно дістатись, використовують довгі розпилювачі-щупи, що дозволяють рівномірно розподілити захисну суміш на поверхні.

Наші кваліфіковані фахівці здійснюють ретельну антикорозійну обробку, не пропускаючи жодної складної ділянки завдяки спеціальним інструментам. Рекомендовані нами антикорозійні засоби мають потужну формулу, яка ефективно прибирає уже наявну іржу та запобігає утворенню нової, забезпечуючи більшу стійкість поверхні до корозії. Крім того, застосування цих засобів допомагає запобігти утворенню нових подряпин і подовжує термін експлуатації запчастин, що зменшує необхідність відвідування автосервісів і знижує Ваші витрати.

 

 

Майстри АЦ "Закарпаття-АВТО" гарантують дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та демократичні ціни. Ми знаходимося за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20.