Обслуговування КПП Закарпаття-АВТО

Ремонт автомобільної трансмісії – це дуже поширена послуга в автосервісних центрах. Некоректна експлуатація або зношення деталей можуть спричинити ламання КПП, що призводить до проблем з перемиканням передач, вібрації та гучних звуків в районі коробки. Якщо у Вас виникли подібні проблеми з трансмісією, краще звернутися до кваліфікованих фахівців.

 

 

Типи та відмінності коробок передач

Ступінчастий тип коробки передач. До нього відноситься всім відома механічна коробка передач. Існує й система «робот», яка чимось подібна до механіки. Основна їх відмінність у типі керування: якщо в механіці швидкість регулюється вручну, то «робот» має гібридний тип управління, він більш сучасний та автоматизований.

КПП варіатор є безступінчастою коробкою передач, яка використовується в автомобільній трансмісії. Вона нагадує автоматичну КПП, має чотири режими перемикання передач та дві педалі. Відмінність полягає в тому, що вона має велику кількість режимів автоматичного перемикання швидкостей. Крутний момент передається через ремінь або ланцюг, який обертається навколо конусів. Співвідношення конусів динамічно змінюється залежно від швидкості руху автомобіля. Коробка варіатора не підходить для складних доріг або бездоріжжя, оскільки може перегрітися або поламатися. Зазвичай варіатор встановлюється на компактні малолітражні автомобілі, тоді як автоматична коробка передач здебільшого встановлюється на потужні машини.

Коробка передач комбінованого типу з АКПП є найбільш популярною та зручною системою перемикання швидкостей. Вона використовує гідротрансформатор для зчеплення, який забезпечує безперервну зміну крутного моменту. Сучасні АКПП можуть мати до восьми швидкостей, що дозволяє забезпечити плавне перемикання передач та підвищену надійність роботи всієї системи.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Закарпаття-АВТО”

Коробки передач потрібно обслуговувати своєчасно. Для цього ми проводимо ретельну діагностику рівня мастила. Це допомагає визначити стан системи та уникнути несподіваних збоїв під час руху.

Заміна мастила в КПП здійснюється в автосервісному центрі "Закарпаття-АВТО" професійними майстрами. Самостійно робити це не рекомендується, краще звернутися до професіоналів.

Щоб замінити мастило у коробці передач, потрібно вилити всю використану рідину та ретельно промити ємність. Зазвичай для цього використовують мінеральну оливу, яка ефективно очищує внутрішню поверхню ємності від старого мастила. Для більш якісного очищення можна на декілька хвилин запустити двигун та дати йому попрацювати. Після цього мінеральну оливу виливають і замінюють на якісне моторне мастило. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати потрібний тип та марку мастила.

У разі складного ремонту коробки передач необхідно розібрати її повністю та провести діагностику. Старі деталі замінюються на нові, які повинні відповідати сертифікаційним вимогам та стандартам виробника.

 

 

У авторизованому автосервісі "Закарпаття-АВТО", що розташований у місті Ужгород Закарпатської області за адресою Олександра Блистіва, 20, ми маємо професійне обладнання для проведення ремонту коробок передач.

Наші фахівці надають повний спектр послуг, консультації та діагностику, вчасне та якісне виконання робіт, а також уважне ставлення до всіх деталей. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити Вам якісний ремонт коробки передач.