Протачування дисків Закарпаття-АВТО

В разі виникнення проблем з гальмівними дисками радимо звернутися в автосервісний центр "Закарпаття-АВТО". Ми знаходимося за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20 (район Горяни), і готові допомогти Вам швидко та професійно розв'язати будь-які проблеми з гальмівною системою.

 

 

Як працює гальмівна система?

Щоб безпечно зупинити транспортний засіб, необхідно, щоб гальмівні колодки та диски працювали належним чином. Колодки тиснуть на диск і зменшують швидкість руху колеса. Для підвищення ефективності гальмування диски мають спеціальну вентиляційну систему, яка нагадує перфорацію. Це дозволяє диску краще охолоджуватися та очищуватися.

Після заміни гальмівних дисків та колодок вони мають пристосуватися один до одного та трохи шліфуватися прямо в процесі руху. Рекомендується утримуватися від різкого гальмування протягом перших місяців після повної заміни гальмівної системи, щоб дати їй можливість самостійно відшліфуватися.

 

Причини виходу з ладу колодок та дисків 

Через сильне тертя виникає надмірне навантаження на металеву поверхню диска, він стає тоншим, піддається нерівномірному зносу та з часом може гірше виконувати свої функції.

Колодки та диски потребують регулярної діагностики, а згодом – повної заміни або ремонту. Проточування гальмівних дисків допоможе на деякий час подовжити строк їхньої служби, але рано чи пізно міняти всю систему все ж доведеться. 

 

Чому можуть відмовити гальма?

Щоб гальмівна система працювала належним чином, потрібно дбати про її стан та берегти її від дії негативних чинників. Якщо автомобіль різко гальмує на максимальній швидкості, металеві диски можуть перегрітися до температури 450 градусів, що є досить високим показником. Після такого навантаження гальмівна система може стати вразливою до різких змін температури, тому водієві варто уважно відстежувати стан гальм та уникати різких зупинок і теплової деформації гальмівних дисків. Якщо це станеться, на металі з'являться іржа, нерівності, сколи та інші серйозні ураження. Це може призвести до проблем з гальмами, викликаних бічним биттям.

 

Які сигнали подає авто при проблемах з гальмами: 

  • при гальмуванні відчувається вібрація та ривки; 
  • машина свистить та видає нетипові звуки;
  • гальма блокуються при навіть дуже легкому натисканні на педаль;
  • диски нерівномірно стираються;
  • виникає шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Експерти з автосервісного центру "Закарпаття-АВТО" використовують передове та високотехнологічне обладнання, що дозволяє забезпечити повний спектр послуг та виправити різноманітні дефекти. Проточування гальмівних дисків проводиться за допомогою спеціального обладнання, завдяки якому фахівець видаляє тонкий шар металу, щоб усунути всі нерівності та глибокі подряпини. Потім поверхню вручну шліфують до блиску, а готову деталь повертають на місце. Рекомендується звернути увагу на стиль водіння, щоб уникнути пошкодження важливих систем автомобіля, оскільки це може вплинути на результати ремонту.