Розвал-схождення 3D Закарпаття-АВТО

ЦІНИ НА РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ

Встановлення кутів коліс
Перевірка та регулювання кутів встан. коліс
657.60 грн
Перевірка та регулювання кутів встан. зад. віс. коліс
197.28 грн

Один з головних напрямків діяльності АЦ "Закарпаття-АВТО" – це регулювання кутів установки передніх і задніх коліс. При зверненні до нас Ви отримаєте професійну консультацію щодо технічного стану Вашого автомобіля, а також якісне виконання розвалу-сходження.

 

 

Що таке розвал-сходження?

Розвал-сходження – це процедура, яку необхідно виконати, якщо Ваше авто не може їхати прямо навіть на рівних дорогах. Це може бути наслідком невірного положення коліс відносно вертикальної та горизонтальної осей. В нашому автосервісі ми налаштуємо кути установки коліс згідно зі специфікаціями виробника автомобіля. Це попередить деформацію покришок, яка може стати причиною небезпеки на дорозі. Нагадуємо, що ремонт авто потрібно проводити вчасно, тому звертайтеся до нашого автосервісу.

Діагностику транспортного засобу рекомендуємо проходити кожні 15-30 тисяч кілометрів пробігу. Особливо важливо це для нових автомобілів, які потребують більш ретельного налаштування правильного кута коліс, оскільки деталі на них ще не притерлися одна до одної. Нові авто бажано оглядати кожні 5 тис. км. Коли обкатка ходової частини автомобіля пройдена, процедуру діагностики проводять за вищезазначеним стандартом. Ми рекомендуємо проводити розвал-сходження двічі на рік, особливо якщо були серйозні втручання, такі як заміна гуми або ремонт підвіски. Завітайте до нашого автосервісу, щоб ми могли забезпечити надійну роботу Вашого автомобіля.

 

 

Як відбувається 3D-діагностика

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

В автосервісному центрі “Закарпаття-АВТО” ми забезпечуємо своїм клієнтам проходження діагностики на сучасному технологічному стенді з використанням точок-мішеней, встановлених на колесах авто. Отримані дані аналізуються та порівнюються з параметрами, рекомендованими виробником. При виявленні недоліків фахівці визначають допустимі кути вирівнювання коліс та похибки індивідуально, з урахуванням марки авто, його ваги та умов експлуатації. Після цього рекомендується налаштування геометрії ходової частини та проведення ремонту для досягнення оптимальних характеристик керування.

Наш автосалон знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20 (район Горяни). Будемо раді Вам допомогти!