Заміна ГРМ Закарпаття-АВТО

Функція ременя ГРМ полягає у забезпеченні плавного руху автомобіля, взаємодії колінчастого вала та розподільного вала, а також у синхронізації їхньої роботи. Це дозволяє забезпечити злагоджену роботу двигуна, який керує відкриванням та закриванням клапанів відповідно до положення поршнів. 

Під час спалювання палива в циліндрі поршень рухається вниз, повертаючи колінчастий вал, який, в свою чергу, забезпечує рух розподільного вала за допомогою ременя ГРМ. Координація роботи клапанів залежить від безперебійної роботи поршнів, колінвала та ременя. Відкриваються випускні клапани, коли поршень рухається вниз, тоді як впускні клапани закриваються, і це забезпечує оптимальний рівень роботи двигуна.

 

 

Про ремінь ГРМ детальніше 

Нова або щойно відремонтована машина їздить рівно, без шуму і добре тримається на дорозі. Але якщо хоча б один компонент двигуна вийде з ладу, це може призвести до несправностей в роботі всієї системи. З часом ремінь ГРМ розтягується і це може призвести до втрати потужності двигуна. Внаслідок цього при запуску машина може довго реагувати, рухатися ривками, вібрувати та відправляти інші сигнали, що можуть свідчити про необхідність заміни ременя ГРМ.

Варто пильно слідкувати за цілісністю ременя ГРМ. У разі будь-яких порушень клапани можуть завмерти в одному положенні, але при цьому колінвал обертатиметься за інерцією на високих швидкостях, а поршні продовжать рух догори, до повного контакту. Внаслідок цього виникнуть проблеми в роботі головки циліндра, або можуть отримати пошкодження поршні та клапани. 

Вартість ремонту цих компонентів може бути значною, проте сучасні двигуни все частіше мають спеціальні порожнини в поршнях, які дозволяють знизити контакт з іншими деталями. Це може допомогти уникнути повного ремонту всієї системи в разі потреби заміни ременя ГРМ, оскільки вона має автономний дизайн.

 

Чи можна самостійно зрозуміти, що порвався ремінь ГРМ?

На більшості марок автомобілів ремінь захований під кришкою, тому не завжди можна помітити проблему без спеціального обладнання. Коли ремінь ламається, машина може почати працювати нерівномірно, з-під капота можуть чутися дивні звуки, можуть виникнути підозрілі запахи, а також витікати олива або з'явитися дим. Тому, якщо у Вас є підозри щодо ременя, слід звернутися до механіка, який допоможе виявити проблему.

 

 

Як виправляють проблему спеціалісти "Закарпаття-АВТО"?

Якщо порвався ремінь ГРМ, Вам знадобиться професійна допомога. Ми частково розберемо двигун за допомоги спеціальних інструментів та сучасної техніки. Всі комплектуючі, які ми використовуємо для ремонту, випускаються на офіційних заводах. Використання дешевих аналогів може призвести до позапланового ремонту, а в деяких випадках доведеться міняти абсолютно весь комплект запчастин.

Заміна газорозподільного ременя проводиться нашими фахівцями на спеціалізованому обладнанні. Високий рівень складності такого ремонту вимагає залучення до роботи компетентних фахівців та досвідчених робітників. В автосервісному центрі "Закарпаття-АВТО" ми радо допоможемо Вам в будь-якій ситуації. Тож чекаємо на Вас за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20. Наші телефони: +38 (031) 242 99 22, +38 (031) 242 99 95.