Заміна колодок та дисків Закарпаття-АВТО

Вчасна заміна гальмівних колодок та дисків є однією з найважливіших профілактичних процедур, яка гарантує довгу службу Вашого автомобіля. Для проведення цієї діагностики необхідний високий рівень досвіду та кваліфікації, якими володіють майстри нашого автосервісного центру. Ми використовуємо сучасні інструменти та ліцензовані розхідні матеріали, щоб забезпечити максимальну якість виконаних робіт, задоволення клієнтів та тривалу експлуатацію авто. Наші клієнти завжди отримують професійний та якісний сервіс.

 

 

Як саме працюють гальмівні колодки та диски

Запорукою довготривалої роботи машини після ремонту є використання якісних деталей та складових. Від них напряму залежить Ваша безпека та безпека Ваших пасажирів. Оскільки гальмівна система є вкрай важливою в будь-якій дорожній ситуації, пропонуємо дізнатися про неї трохи більше.

Система гальмування автомобіля складається з двох головних компонентів – гальмівних колодок та дисків. Гідравлічна система гальм дуже сильно стискає колодки на робочій поверхні диска. Це призводить до поступового зменшення швидкості обертання колеса, що дозволяє автомобілю сповільнитися або повністю зупинитися в потрібний момент. Цей процес вивільняє теплоенергію в колесі, що може призвести до перегріву гальмівного диска та зменшення його захисних властивостей. Часом колодки та диски зношуються і потребують заміни на нові. В автосервісному центрі "Закарпаття-АВТО" за адресою: м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20, завжди є в наявності необхідні запчастини для заміни гальмівної системи.

 

Коли машині потрібна планова перевірка 

Якщо Ви часто практикуєте нерівномірне гальмування, то змушуєте деталі швидше псуватися, а отже – пришвидшуєте строки візиту до автомайстерні. Різкі розгони також можуть нашкодити авто, тому все ж краще керувати машиною плавно. Впливають на стан транспорту дороги, те, як саме зберігається машина, опади, перепади температур. 

Рекомендуємо проводити технічний огляд Вашого транспортного засобу кожні 100-150 тисяч кілометрів пробігу. Якщо Ви бажаєте самостійно перевірити зношеність дисків, то можете скористатися штангенциркулем. Якщо зношеність дисків становить 2-3 мм або більше від первинної товщини, це означає, що час звернутися до автосервісу.

Заміна колодок та дисків потрібна і в разі виникнення на їх поверхні таких дефектів, як тріщини, нерівності, іржа. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Закарпаття-АВТО" та отримати професійну консультацію компетентного персоналу. 

 

Як самостійно виявити проблеми з гальмами?

Ваш автомобіль може подати сигнали про неполадки в гальмівній системі. Тож, якщо Ви помітили такі ознаки, краще вирушити до СТО:

  • дуже повільна реакція автомобіля на різке гальмування;
  • збільшення гальмівного шляху;
  • занос автомобіля вбік;
  • шум та брязкіт в районі коліс;
  • педаль гальма не дає звичного опору і провалюється.

 

 

АЦ "Закарпаття-АВТО" надає послуги досвідчених майстрів різної спеціалізації. Ми знаємося на машинах різних років випуску та всіх існуючих марок, тож залюбки здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, швидко та якісно встановимо нові та проконсультуємо Вас в разі виникнення будь-яких питань.