Заміна оливи та рідин Закарпаття-АВТО

Вчасна заміна оливи та рідиннеобхідна процедура для кожного, хто дбайливо ставиться до своєї машини та бажає забезпечити довговічність роботи двигуна та інших систем авто. Кожна марка транспортного засобу має свій регламент заміни олив та рідин, який вказаний в керівництві користувача. Інтервали заміни можуть відрізнятися в залежності від багатьох факторів, які ми пропонуємо розглянути детальніше.

 

 

Які фактори впливають на розхід рідин?

Якщо постійно вмикати та вимикати системи автомобіля та часто стояти в заторах, це може призвести до підвищення температури двигуна, що збільшує витрати рідин. Неправильне використання авто може також негативно позначитись на стані машини та призвести до появи іржі, забруднень або замерзання механічних деталей. Велике навантаження на системи автомобіля, котре може виникнути при їзді по поганих дорогах, також збільшує зношення машини та витрату рідин. 

Варто пам'ятати й про необхідність прогрівання мотора перед початком руху. Непрогрітий двигун швидше зношується та потребує більше оливи та змащувальних матеріалів.

 

Які рідини можна замінити в АЦ “Закарпаття-АВТО”?

Заміна масляного фільтра і моторного масла. Ми наполегливо радимо виконувати цю процедуру згідно з графіком, рекомендованим виробником. У середньому це кожні 5000 км або двічі на рік. Коли міняти масляний фільтр і моторне масло, залежить і від клімату, пори року, дорожніх умов, марки автомобіля, року випуску тощо.

Заміна масла в коробці передач позитивно впливає на здатність авто плавно рушати та гальмувати. Варто пильно стежити за такими параметрами олив, як колір, чистота та в'язкість, адже візуальні зміни вказують на те, що масло час міняти. Рекомендований інтервал заміни масла в КПП становить 80 000-100 000 кілометрів пробігу.

Заміна охолоджувальної рідини важлива для запобігання перегріву двигуна та підтримки його оптимальної температури. Рекомендується поповнювати рідину регулярно та замінювати її кожні 2-3 роки, щоб уникнути проблем з двигуном та перегріву запчастин.

Періодична заміна гальмівної рідини є важливою процедурою попри те, що вона циркулює в закритій системі і її рівень не змінюється тривалий проміжок часу. Рекомендовано проводити тест гальмівної рідини, оцінювати її колір та інші параметри кожні 2-3 роки згідно з рекомендаціями виробника.

 

 

Майстри АЦ “Закарпаття-АВТО” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Оцінити рівень та інші параметри рідин, що використовуються в Вашому авто, можна за адресою: м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20 (район Горяни).