Заміна оливи в МКПП та АКПП Закарпаття-АВТО

Кожен автомобіль має важливу та складну деталь – коробку перемикання передач, яка працює в закритому просторі та піддається високим температурам. Тому необхідно ретельно слідкувати за її станом. Якщо виникають проблеми з коробкою перемикання передач, наші майстри готові надати допомогу з діагностикою, ремонтом та заміною рідин.

Олива, або мастило, є рідиною, яка запобігає тертю та пошкодженню деталей, що зменшує ризик їх поломки. Відсутність оливи може призвести до швидкого зносу вузлів та механізмів автомобіля. У механічних коробках передач мастило змащує деталі, а в автоматичних коробках воно виконує роль трансмісійної рідини, що знижує ризик перегріву коробки передач.

Через те, що мастило знаходиться в закритому баку, деякі водії помилково вважають, що можна використовувати одну рідину протягом тривалого часу. Однак слід реагувати вчасно на потреби автомобіля та регулярно змащувати всі механізми.

 

 

Коли майстри “Закарпаття-АВТО” радять міняти оливу?

Деякі автовиробники вказують у своїх інструкціях з обслуговування, що оливу було залито в трансмісію один раз на заводі і подальша його заміна не потрібна. Але зі свого досвіду можемо сказати, що краще замінити масло кілька разів, ніж шукати причину збою якоїсь системи автомобіля.

Без будь-якого втручання коробка передач може прослужити близько 5-7 років або 120 000-150 000 км. Однак інші фактори, такі як рік випуску транспортного засобу, його марка, умови експлуатації, стан доріг та багато іншого, впливають на термін служби й визначаються окремо.

Про несправності в системі авто сигналізує самостійно, а водію залишається лише вчасно реагувати на ці сигнали. Так, якщо Ви чуєте незвичайні звуки, бачите виділення пінистої рідини, відчуваєте запах гару або потрібно докладати більше зусиль для перемикання передач, це може свідчити про несправність коробки передач. Шуми в коробці можуть бути зумовлені зносом деталей або недостатнім рівнем масла. Витік трансмісійної рідини може вказувати на тріщину в коробці передач або несправності кріплень. Регулярне загоряння індикатора перевірки двигуна може означати проблеми з електрикою або датчиками в коробці передач. Якщо Ви помітили будь-яку з цих ознак, рекомендується негайно звернутися до фахівців нашого автосервісного центру для діагностики та усунення проблеми.

Заміна оливи в коробці передач – це дуже важлива процедура для довговічності роботи МКПП/АКПП. Наш сервіс надає послугу заміни оливи в коробці передач будь-якого типу. Використання спеціального обладнання, покращення рівня безпеки та комфорту, врахування всіх вимог автовиробника, стану авто та умов експлуатації – ось принципи, на які автосервісний центр "Закарпаття-АВТО" спирається у своїй роботі.

 

 

Будемо раді бачити Вас за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20.

Номери телефонів для зв'язку: +38 (031) 242 99 22, +38 (031) 242 99 95.