Заміна свічок Закарпаття-АВТО

Багато автовласників не приділяють належної уваги свічкам, але цей елемент є необхідною складовою правильної роботи автомобіля. Ефективність роботи двигуна залежить від того, чи виникає своєчасна іскра. Автомобільні свічки призначені для запалювання паливно-повітряної суміші в бензинових двигунах внутрішнього згоряння. Це трапляється, коли між електродами свічки виникає напруга від декількох тисяч до десятків тисяч вольт.

Серед інших характеристик свічок можна відзначити їх надійність при високій напрузі, яка може досягати 40 тисяч вольт, відмінні ізоляційні якості, здатність витримувати температуру до 1000 градусів Цельсія, стійкість до хімічних речовин, які можуть потрапляти з інших систем авто, а також стійкість до теплового удару.

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем  знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту. Тому слід пам'ятати про необхідність зміни свічок запалювання кожні 30 000-60 000 км.

 

 

Що ми радимо в разі несправності свічок 

Експерти автосервісу "Закарпаття-АВТО" наголошують, що в такій ситуації може виникнути детонація, яка пояснюється зниженням потужності іскри, що не може швидко, але рівномірно запалити свічку. Це призводить до паузи в роботі системи, а потім до різкого потужного спалаху, який провокує детонаційну реакцію. Така поведінка може завдати значної шкоди автомобілю. Іноді може відбутися так зване "калільне запалювання", коли іскра формується за допомогою гарячого електрода. Це також призводить до різкого нагріву сусідніх елементів і загрози їх виходу з ладу.

Є декілька інших факторів, які можуть впливати на роботу системи запалювання автомобіля, такі як погіршення якості ізоляційних матеріалів елементів живлення, різкі перепади напруги в свічках, надмірне забруднення елементів авто, зниження провідності електродів, деформація запчастин та інші причини.

Якщо Ви помітили проблеми з запуском або машина довго набирає обороти, витрачає палива більше, ніж звичайно, на дисплеї постійно виникають індикатори помилок – Вам точно потрібна оперативна заміна свічок. 

 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Закарпаття-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог автовиробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після відвідування нашого автосервісного центру Ваш транспортний засіб працюватиме без будь-яких нарікань. 

Ми працюємо за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20.