Заправка кондиціонера Закарпаття-АВТО

Для забезпечення комфортної температури повітря в авто використовується спеціальна рідина під назвою фреон. Щоб система кондиціювання працювала належним чином, важливо регулярно перевіряти рівень фреону, оскільки він поступово зменшується. Якщо після доливання рідини Ви помітили різке падіння її рівня та повільне охолодження автомобіля, це може свідчити про надмірну втрату фреону. Якщо виникли подібні проблеми, рекомендуємо звернутися до автосервісного центру "Закарпаття-АВТО", який розташований за адресою: м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20.

 

 

Коли потрібна заправка фреону

Система клімат-контролю допомагає тримати баланс температур всередині авто. Не пересушуючи повітря, вона гріє взимку та приємно охолоджує в літню спеку. А ще очищує повітря всередині, адже нівелює потрапляння в салон машини пилу та бруду ззовні. 

Майстри автосервісного центру "Закарпаття-АВТО" зазначають, що навіть якщо рівень фреону падає на 15% щорічно, це нормально. Але якщо більше – потрібна ретельна перевірка кондиціонера, адже скоріш за все це свідчить про суттєві негаразди.

Негативні наслідки втрати фреону в системі кондиціонування можуть проявитися не одразу. Кондиціонер все ще може працювати, хоча його функціональність буде значно знижена. Така ситуація є досить небезпечною, оскільки при кожному запуску кондиціонера двигун машини буде вимушений працювати на підвищених потужностях, а це з часом призведе до доволі серйозних наслідків.

Рекомендується слідкувати за порадами автомеханіків та проходити технічний огляд транспортного засобу щонайменше один раз на рік, щоб запобігти серйозним проблемам та зберегти автомобіль у хорошому стані. Щоб виявити можливі пошкодження кондиціонера, слід звернути увагу на такі ознаки:

  • салон дуже повільно охолоджується;
  • кондиціонер працює дуже шумно, особливо в перші хвилини після запуску;
  • в салоні з'являється неприємний запах.

 

 

Як налаштувати систему

Одним з перших етапів ремонту та чистки кондиціонера є відкачування залишків старого фреону та перевірка резервуара на наявність тріщин, які можуть призвести до витоку рідини. У разі необхідності проводиться детальна діагностика, що може включати розбирання торпеди. Після виявлення та усунення проблеми рухомі деталі компресора змащуються оливою, а резервуар заправляється новим фреоном.

Хоча цей процес здається простим, він вимагає професійного досвіду та навичок. Ми використовуємо сучасне обладнання та сканери для точної та швидкої діагностики. Запрошуємо Вас до нашого автосервісного центру, щоб переконатися у професійності та майстерності наших фахівців.