Зварювальні роботи Закарпаття-АВТО

Автосервісний центр "Закарпаття-АВТО" надає послуги з ремонту автомобілів будь-якої складності. Ми часто отримуємо запити від клієнтів щодо зварювальних робіт, і ми маємо значний досвід у цьому напрямку. Кожне таке завдання виконується з дбайливістю та уважністю.

Ремонт/зварювання кузова автомобіля відбувається кваліфікованими вузькопрофільними майстрами на професійному обладнанні з використанням лише ліцензійних комплектуючих від автовиробників. Така робота буває досить небезпечною, тому ми приділяємо особливу увагу підготовці кадрів, а також дотриманню техніки безпеки на робочих місцях. Всі наші колеги мають величезний досвід зварювання складних елементів авто.

 

В яких випадках є доречним виконання зварювальних робіт?

Клієнти часто звертаються до нас із запитом повернути кузов автомобіля до первинного вигляду. Залежно від ступеня пошкоджень майстри пропонують два варіанти: провести ремонт чи повну заміну кузова, якщо відновлення пошкоджених елементів буде коштувати дорожче, ніж його заміна. Зварювальні роботи виконуються для заміни або ремонту тріщин та косметичних дефектів піддонів, кондиціонерів, гальмівних дисків і т. д. 

Сучасні технології дозволяють виконувати зварювальні роботи не лише по металу, але й по пластику та склу. Зварювання – це швидкий та універсальний спосіб з'єднання окремих деталей, саме тому ця послуга доволі популярна в нашому АЦ "Закарпаття-АВТО".

 

Ремонт покроково 

Першим етапом ремонту автомобіля є виявлення пошкодженої деталі та перенесення її до спеціалізованої зварювальної майстерні. Там деталь очищають, знежирюють і висушують перед початком зварювальних робіт. Після зварювання деталь охолоджують, а майстри переходять до останнього етапу ремонту. Вони шліфують зварені стики та прибирають всі нерівності з поверхні деталі. Далі деталь готують до фарбування. У разі потреби отримані шви можуть бути додатково оброблені інгібітором корозії для забезпечення захисту від подальшого пошкодження.

 

 

Основні типи зварювання

Для зварювання алюмінієвих деталей використовують техніку MIG (Metal Inert Gas) або TIG (Tungsten Inert Gas). У процесі MIG-зварювання алюмінієвий дріт плавиться та зливається з деталлю за допомогою аргону, який запобігає виникненню окислення та інших дефектів. Техніка TIG-зварювання передбачає використання тонкого тигельного електрода, який нагріває алюміній до високої температури, а потім застосовується дріт або палиця для додавання матеріалу до зони зварювання. Результатом будуть міцні та герметичні зварні шви.

Для зварювання пластику використовують ультразвук або нагрівання. Зварювання ультразвуком передбачає використання високочастотних коливань, які створюють тертя між поверхнями пластику, що призводить до плавлення та з’єднання їх. 

Метод гарячого газового зварювання, що використовується для з'єднання металу за допомогою полум'я, також є дуже ефективним. Цей метод потребує великого досвіду та вправності, адже його застосовують для зварювання металевих труб, резервуарів та інших важких конструкцій. 

У кожному випадку майстри повинні визначити, який метод зварювання буде найбільш ефективним та безпечним для конкретної потреби замовника.

На перший погляд зварювальні роботи проводяться легко та швидко. Але майстер має добре знатися на властивостях матеріалів, з якими працює. До того ж робота з гарячими елементами потребує використання якісного обладнання та витратних матеріалів. Акуратність при ремонті машин є дуже важливим аспектом. Робота з електрикою, зварювальними апаратами та іншими інструментами може бути шкідливою для здоров'я, якщо не дотримуватися необхідних заходів безпеки.

Чекаємо на Вас в нашому салоні за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Олександра Блистіва, 20.