Автомобіль Mercedes-Benz GLE

Ціну уточнюйте у дилера

Новий Mercedes-Benz GLE - інтелектуальний, уважний та обачний. Вражаючи неповторним дизайном та безпекою, перетворюючи водіння у справжнє задоволення. GLE впевнено супроводжує водія у повсякденному житті: високим ступенем комфорту та безпеки, динамічним та яскравим екстер'єром, інтелектуальним оснащенням та високоякісними матеріалами.

Новий GLE отримав абсолютно нову палітру двигунів, а нова система 4MATIC забезпечує високу маневреність на дорозі та чудову прохідність на бездоріжжі. В автомобілі встановлена ​​мультимедійна система MBUX - Mercedes-Benz User Experience новітнього покоління. Широке зображення забезпечують два розташованих поруч великих дисплея з діагоналлю 12,3 дюйма (31,2 см) вже у базовій комплектації.

Система освітлення MULTIBEAM LED з 84 окремо регульованими світлодіодами, автоматично адаптує світло фар до умов освітлення та дорожньої ситуації для оптимальної видимості. У новому GLE вперше встановлена ​активна підвіска E-ACTIVE BODY CONTROL на базі 48-вольтової мережі. Це єдина система на ринку, в якій жорсткість пружин і сила демпфірування регулюється індивідуально на кожному колесі. Незалежно від типу двигуна, всі варіанти Mercedes-Benz GLE оснащені 9-ступінчастою автоматичною коробкою передач 9G-TRONIC.