Mercedes-Benz

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:
 • 1
 • 2

Mercedes-Benz — німецька автомобільна марка, яка є однією з найбільш відомих у всьому світі. Це знак постійних інновацій та нових технологій, які базуються на традиціях бренду. Купівля «Мерседеса» в Закарпатті може обійтися дійсно дорого, але дані автомобілі мають багато переваг, які можуть отримати тільки їх власники. Покупець Mercedes-Benz очікує не що інше, як технології лідерства. І чітке відчуття, яке з'являється за кермом: у тебе найрозкішніша машина у світі. Це гідно бажання володіти таким авто.

Корпорація Mercedes Benz намагається надати всі інновації своїм клієнтам, щоб задовольнити їх очікування і потреби від автомобіля. Це означає, що машина «Мерседес» повинна відповідати кращим показникам у всіх областях: виробництві, продажу, обслуговуванні, дослідженні та розробці, закупівлі і післяпродажному бізнесі. Саме тому ви можете бути впевнені, що отримаєте кращий автосервіс у світі.

7 причин купити Mercedes-Benz

Всі 7 причин можна було б замінити одним девізом корпорації, який чітко визначає її бачення, цінності і клас продукції: «Краще або нічого». Однак зупинимося більш детально на перевагах моделей даної марки.

Ми запрошуємо вас відвідати наш автосалон «Мерседес» в Закарпатті, щоб у буквальному сенсі відчути те, про що ми говоримо:

 1. Сервіс і підтримка по всій країні. Ваше задоволення є нашим головним завданням як в сфері продажів, так і в сфері обслуговування. Як офіційний дилер, ми завжди раді бачити вас в наших центрах в Закарпатті та по всій Україні. Тут ви знайдете все, що сьогодні може запропонувати автомобільний ринок: від покупки нових і старих автомобілів до технічного обслуговування.
 2. Інновації. Те, що починається як прорив, стає стандартом для кожного автомобіля на дорозі. Продукція корпорації завжди попереду по характеристикам, тому ви зможете доторкнутися до майбутнього вже в сьогоденні.
 3. Об'єднання кращих параметрів. Для Mercedes-Benz автомобілі — це більше, ніж машини. Вони змушують вас відчувати. Виробник не зацікавлений в створенні транспортних засобів, які є просто потужними або швидкими. Замість цього він проектує авто, які поєднують в собі безліч аспектів, щоб створити щось насправді цінне і комфортне.
 4. Турбота про навколишнє середовище без шкоди для продуктивності. Від доступного C-класу до модних AMG® — ви можете купити Mercedes-Benz в Закарпатті з новим поколінням потужності. Вдосконалені бензинові двигуни з прямим уприскуванням забезпечують більш високу продуктивність завдяки меншій кількості палива і викидів.
 5. Турбота про навколишнє середовище — це не просто дизайн двигуна. Від нової функції ECO Stop / Start до вдосконаленого дворежимного гібрида з повною електричною здатністю — численні додаткові інновації ще більше знижують витрату палива і викиди від звичайних моторів.
 6. Унікальна майстерність і інноваційна інженерія. Mercedes-Benz присвячений ремеслу автомобілебудування. Вся продукція не тільки виглядає досконало і статусно, але і відчувається, звучить, як ніщо інше на дорозі.
 7. Передові технології безпеки з максимальним комфортом. Понад півстоліття інженери Mercedes-Benz присвячують себе підготовці до моменту, який, як вони сподіваються, ніколи не станеться. Корпорація пропонує ексклюзивні системи безпеки, які допоможуть зробити аварію не такою серйозною, менш руйнівною і навіть менш вірогідною.

Ваше задоволення є нашим головним завданням, тому купити «Мерседес» в Закарпатті буде так само приємно, як і водити його. Ми надаємо нашим клієнтам високу якість обслуговування, найкращі ціни, а також спеціальні пропозиції.

Переваги покупки в дилерському центрі «УкрАВТО»

Коли ви хочете купити авто «Мерседес» в Закарпатті, ви можете здійснити покупку різними способами. Наприклад, подивитися фото в інтернеті на різних сайтах з продажу або звернутися до власників авто, які хочуть його продати. Тим не менш ми рекомендуємо купувати машину у офіційного дилера «Мерседес» в Закарпатті, оскільки ви отримуєте безліч переваг:

 1. Комплектація, яку ви хочете. Одна з головних причин, по якій вам варто задуматися про покупку Mercedes-Benz у дилера, полягає у тому, що ви можете замовити модель з тим двигуном, кольором і додатковими опціями, які вам потрібні. Звичайно, якщо мова йде про покупку нового авто.
 2. Гарантія та обслуговування. Ви отримуєте повну підтримку з боку центру, а також гарантію і обслуговування виробника, включаючи оновлення програмного забезпечення і навіть ремонт у випадку аварії. Наш дилерський центр в Закарпатті також пропонує доступні плани СТО, щоб ви могли підтримувати свій Mercedes-Benz в найкращому стані.
 3. Кращі фінансові пропозиції. Неважливо, вибираєте ви новий або сертифікований старий автомобіль, ми завжди маємо найвигідніші умови покупки, включаючи кредитування, лізинг і страхування.
 4. Продаж і купівля б/у авто. Ви можете скористатися програмою Trade-In, яку ми пропонуємо власникам Mercedes-Benz. Вона дозволяє обміняти наявне авто на новішу версію. Тим, хто розглядає придбання уживаного автомобіля, ми гарантуємо повноцінну перевірку машини нашими фахівцями на предмет як технічного стану, так і чистоти номерів. Ви можете бути впевнені у відсутності неприємних сюрпризів і відразу насолоджуватися водінням після оформлення всіх необхідних документів. Цим відрізняється придбання б/у авто в дилерському центрі від покупки з рук.

Якщо хочете дізнатися подробиці, домовитися про тест-драйв або записатися на технічне обслуговування, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, представленими на сайті. Ми завжди з радістю відповімо на будь-які питання!

Детальніше