Автомобіль Mercedes-Benz GLS FL

Ціну уточнюйте у дилера

Вражає своїми розмірами і надихає сучасним дизайном: новий GLS привертає увагу, і не тільки на дорозі. Світлодіодні фари MULTIBEAM випромінюють чисту елегантність, а його нова передня частина, задні ліхтарі та великі легкосплавні диски надають йому потужної презентабельності - як на дорозі, так і на бездоріжжі.

Пригоди із комфортом: інтер'єр GLS поєднує в собі такі елементи дизайну позашляховика, як характерні ручки на центральній консолі, з інноваціями на зразок керма у новому виконанні. Широкоформатний дисплей передньої панелі з мультимедійною системою MBUX забезпечує найкращу зручність керування під час кожної поїздки: чітко, швидко та ефективно. Відчуйте, що таке ексклюзивність завдяки сучасній комфортній підсвітці.

Спортивність ще ніколи не була такою захоплюючою: з повним приводом AMG, орієнтованим на продуктивність, оновлена модель Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ демонструє оптимальне відчуття гнучкості та ефективності. Завдяки 9-ступінчастій автоматичній коробці передач AMG SPEEDSHIFT-TCT спортивний стиль водіння гарантований на будь-якій трасі. За допомогою AMG RIDE CONTROL+ ви також можете відчути його виражену потужність і в повсякденному житті.