Автомобіль Mercedes-Benz Новий E-Class Sedan

Ціну уточнюйте у дилера

Динамічна зовнішність.
Від радіаторної решітки з підсвічуванням до елегантно динамічної задньої частини з дивовижними деталями ліхтарів: новий седан E-Класу втілює у собі надихаючу мову дизайну і своїми прогресивними елементами оформлення слідує тенденціям інноваційної динаміки. Двосекційні задні ліхтарі мають нові контури і неповторне внутрішнє наповнення із оптикою у вигляді зірок.

Внутрішні цінності, які надихають з першого погляду.
Новий седан Е-Класу встановлює нові стандарти не тільки з точки зору дизайну. Мультимедійна система MBUX останнього покоління забезпечує ще більш персоналізований досвід на борту автомобіля. Функції комфорту, розваги та можливості для повсякденного ділового життя поєднуються тут інтуїтивно зрозуміло та органічно. Отож, новий Е-Клас пропонує вам ще більш приємну атмосферу - від ранкової зарядки на мультиконтурному сидінні до прослуховування музики після роботи за допомогою DOLBY ATMOS.

Ваші ексклюзивні бажання. Наша першокласна ручна робота.
Новий седан Е-Класу в кожній деталі демонструє, що Mercedes-Benz розуміється на своєму ремеслі. Не лише з точки зору дизайну, технологій та ефективності, але й високоякісної, вишуканої індивідуалізації. Марка MANUFAKTUR відкриває перед вами можливості для створення індивідуального образу. Відчуйте чарівність і розкіш завдяки ексклюзивним лакофарбовим покриттям, спеціальній оббивці стелі та високоякісним елементам оздоблення.